full screen background image
Search

Bałkański karnawał z BUM BUM ORKeSTAR!


Takiej imprezy karnawałowej jeszcze w Radomiu nie było! MOK „Amfiteatr” zaprasza na zabawę taneczną w stylu bałkańskim. Dlaczego takim? Bo na Bałkanach tańczą wszyscy, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, status społeczny. Tańczą z okazji świąt, festynów, koncertów i… bez okazji. Impreza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. 

– Jeśli chcecie beztrosko się wyszaleć w karnawale (kiedy, jeśli nie teraz!), dać upust nieskrępowanej radości i ekspresji – nie może Was zabraknąć na zabawie karnawałowej z zespołem Bum Bum Orkestar! Koncert połączony z tańcami – takie rzeczy tylko w Amfiteatrze! Zabawa do północy – zachęca Katarzyna Wiśniewska z MOK „Amfiteatr”.

Bum Bum Orkestar to polska formacja założona w 2014 roku. Zespół wykonuje utwory, które są połączeniem muzyki bałkańskiej, klezmerskiej oraz polskiej. – To wpływy tych trzech muzycznych światów sprawiają, że Bum Bum Orkestar na scenie potrafi zaskoczyć energią, zaraz potem wzruszyć rzewną melodią, by na koniec zmusić publikę do poruszania ciałem w rytm muzyki! Każdy koncert jest niepowtarzalny i zarazem nieobliczalny. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy – a to za sprawą pięciu muzyków, którzy kochają to, co robią, i ich instrumentów (klarnet, trąbka, akordeon, tuba, bułgarski bęben tapan). Muzyków, którzy podczas koncertu zarażają publiczność pozytywną energią niczym słynne bałkańskie orkiestry weselno-pogrzebowe. I rzeczywiście – nie pozostawiają nikogo ze słuchaczy obojętnym. Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką, jaką i w jaki sposób wykonuje. Bombowa – bo fantastycznie zagrana, bombowa – bo niesie ze sobą taką ilość emocji, energii i mocy, że brak na to opisowej skali – dodaje Katarzyna Wiśniewska.

Członkowie zespołu: Oliwier Andruszczenko – klarnet; Piotr Krukowski – trąbka; Piotr Janiec – tuba; Mateusz Wachowiak – akordeon; Mateusz Sieradzan – tapan.

Bałkański karnawał z BUM BUM ORKeSTAR! odbędzie się w sobotę 19 stycznia 2019 r. w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Start godz. 20:00. Impreza jest biletowana.

Źródło oraz więcej informacji: MOK „Amfiteatr”

KomentarzeCLOSE
CLOSE