full screen background image
Search

BLOGOSFERA: JAROSŁAW DZIEWIERZ I CAPOEIRA RADOM

->

Jarosław Dziewierz – nauczyciel, pedagog, trener, mentor, coach, ale przede wszystkim pasjonat capoeiry! Od kilku lat prowadzi bloga związanego z brazylijską sztuką walki capoeira – http://capoeiraradom.blogspot.com/ Bloga początkowo przeznaczonego dla trenujących tą widowiskową sztukę w Radomiu, a z czasem – jak się okazało – dla wielu sympatyzujących z szeroko pojętą filozofią capoeiry. Blog oprócz wielu wskazówek, historii i sporej dawki mentoringu zawiera …drugiego, osobistego bloga charyzmatycznego trenera.

Dlaczego dwa blogi? Co z tym wszystkim ma wspólnego dziecięca radość życia? No i czym jest capoeiara w życiu Jarosława Dziewierza?
Między innymi o tym udało nam się porozmawiać

Podczas II Radomskiego Plebiscytu Blogowego blog  http://capoeiraradom.blogspot.com/ otrzymał nagrodę w kategorii „Ja i Moje Życie” .

W cyklu BLOGOSFERA Joanna Stachurska – Ruszkowska przedstawia blogerów z Radomia. Jest ich w naszym mieście wielu, żyją obok nas i lubią pokazywać swój punkt widzenia. W Programie BLOGOSFERA dowiecie o nich więcej, będziecie mogli ich zobaczyć i usłyszeć.
Nowa emisja w każdy czwartek o g. 12:00.

Komentarze