full screen background image

Coffee Talk – rozmowy czwartkowe po angielskuPrzed nami kolejne darmowe zajęcia językowe w ramach cyklu pod hasłem Coffee Talk. Spotkanie poprowadzi Vanessa DeWig – Amerykanka, która z Chicago przeprowadziła się do naszego miasta. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia jest placówka American Corner Radom. 

Ideą Coffee Talk jest rozmowa w języku angielskim bez barier i stresu. Umiejętności, wiek, czy poglądy nie mają znaczenia. Najważniejsza jest chęć porozumienia się. – Wszyscy z państwa, którzy chcieliby podszlifować swój język angielski pod okiem jednego z naszych native speaker’ów są mile widziani. Tym razem porozmawiamy o temacie poważnym, czyli o bezpieczeństwie narodowym – zapowiedziała koorodynator American Corner Radom, Karolina Adamczyk.

Warto podkreślić, że temat poruszany podczas Coffee Talk jest wspólną propozycją grupy i prowadzącej Vanessy DeWig. Uczestnicy sami decydują o tym, o czym później będą rozmawiać. – Zawsze możecie państwo skontaktować się z nami i zasugerować tematy, które chcielibyście poruszyć. Idą wakacje. Świetną propozycją zatem byłoby coś w klimacie nadchodzącego lata  – zachęcała Karolina Adamczyk.

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu Coffe Talk odbędzie się w czwartek, 7 czerwca w siedzibie American Corner Radom przy ulicy Traugutta 31/33 o godz. 16:00.

Wstęp wolny.

Komentarze