full screen background image

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?Pierwotny rynek mieszkań na sprzedaż w Warszawie oferuje duży wybór ciekawych projektów. Oprócz akceptowalnej ceny kupujący oczekują od nowego miejsca zamieszkania atrakcyjnej lokalizacji, dobrej komunikacji z innymi dzielnicami miasta oraz zaawansowanej infrastruktury. Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się nowe inwestycje mieszkaniowe na Gocławiu.

Lokalizacja i infrastruktura
Gocław to część Pragi Południe, która jest bardzo dobrze skomunikowana z lewobrzeżną częścią Warszawy. W ostatnich latach gocławskie tereny poprzemysłowe zaadaptowano na potrzeby budownictwa mieszkaniowego. Dzięki temu, w tej atrakcyjnej lokalizacji pojawiły się nowoczesne inwestycje z ciekawą ofertą mieszkań na sprzedaż. Zainteresowaniu rynkiem pierwotnym mieszkań na Gocławiu sprzyja fakt istnienia zaawansowanej infrastruktury lokalnej, dzięki której życie w tej części miasta jest bardzo wygodne i komfortowe. W okolicy znajduje się wiele ośrodków edukacji przedszkolnej i szkolnej. Mieszkańcy na miejscu mają również dostęp do licznych udogodnień, takich jak punkty usługowo-handlowe, z Centrum Handlowym Atrium Promenada na czele oraz do szeregu prywatnych i publicznych ośrodków służby zdrowia.

Mieszkanie w okolicy linii metra
Mieszkańcy Gocławia mogą zadbać o formę i odprężyć się korzystając z szerokiej oferty nowoczesnych ośrodków sportu i rekreacji, takich jak pływalnia Wodnik oraz Park nad Balatonem w Warszawie. Zadbana infrastruktura sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Co więcej, atrakcyjność mieszkania na Gocławiu podnosi plan budowy II linii metra, która znacznie poprawiłaby komunikację z innymi dzielnicami. Otwarcie metra na Gocławiu będzie miało też wpływ na wartość nieruchomości w okolicy. Zazwyczaj mieszkania znajdujące się w pobliżu, wyraźnie zyskują na wartości. Podobnej sytuacji można będzie spodziewać się po uruchomieniu lokalnego odcinka. Lepsza komunikacja z centrum i innymi dzielnicami to jednocześnie większe zainteresowanie najemców. O ile mieszkania na Gocławiu wynajmują się bardzo dobrze to można spodziewać się, że wraz z otwarciem metra, zainteresowanie najmem w tej okolicy wzrośnie.

Rynek pierwotny mieszkań na sprzedaż na warszawskim Gocławiu to interesująca propozycja, zarówno dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania dla siebie, jak i inwestorów zamierzających zarabiać na wynajmie. To atrakcyjna lokalizacja, z wszystkimi potrzebnymi do komfortowego życia udogodnieniami.

Komentarze