full screen background image
Search

Kostka brukowa i kamień w ogrodzie – Centrobruk


Kostka brukowa to znakomite rozwiązanie na podjazd i ścieżki w naszym ogrodzie.
Ważne jest to, aby była w przystępnej cenie, ze sprawdzonego źródła, dobrego producenta i znakomitej jakości.
Firma Centrobruk w Radomiu jest liderem sprzedaży.  Współpracuje z najlepszymi producentami kostki brukowej, płyt tarasowych. 
Znajdziemy też tu kruszywa ozdobne, kamienie z całego świata oraz różnego rodzaju asortyment dodatkowy.
Firma bezpośrednio z Centrali w Radomiu obsługuje klientów na terenie całej Europy.


ul. Ofiar Firleja 7
26-600 Radom
www.centrobruk.pl
tel.: 765 678 788,
788 765 678
biuro@centrobruk.pl

Próbki
Centrobruk proponuje swoim klientom przesyłkę próbek ze swojego asortymentu. Jeżeli nie jesteście pewni czy dany produkt spełni oczekiwania – zapraszamy do kontaktu z firmą.

Wybrany asortyment:

Kostka brukowa NOSTALIT

Idealna kostka stanowiąca gustowne dopełnienie krajobrazu. Dzięki zaokrąglonym kształtom będzie doskonale pasowała do utworzenia niepowtarzalnych kompozycji ogrodów, placów i parków. Odważna kolorystyka, pozwala uzyskać zróżnicowany efekt nawierzchni. Zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta, zmieniając zwykłe powierzchnie w spójne, a zarazem różnorodne kompozycje.
Zobacz więcej


Kostka Brukowa Riso

Propozycja kostki układanej systemem. Wąskie i długie elementy tworzące całość, którą niewątpliwie podkreślić można niepowtarzalny design. W tym produkcie uchwyciliśmy wszystkie odcienie nasyconych barw, przechodzących także w płynne, subtelne pastele. Aranżacja i wystrój połączona z ciekawym projektem, stanowić będzie prawdziwą inspirację dla każdego.
Zobacz Więcej


Płyta Tarasowa Tori

Płyta stworzona z myślą o osobach posiadających niebanalny zmysł estetyczny. Charakterystyczna, pofalowana powierzchnia łączy w sobie tradycyjny wygląd przełamanego kamienia z możliwością wykonania nowoczesnych minimalistycznych aranżacji.
Zobacz Więcej


Płyta Tarasowa Trawertyn

Inspirowana wyglądem naturalnie występującej skały o takiej samej nazwie. Specyficzna faktura powierzchni stanowi odwzorowanie naturalnych procesów tworzenia się skał. Stylowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą zbudować wyjątkowy klimat w eleganckim stylu.
Zobacz Więcej


Kamień Ogrodowy Otoczak Czerwony

Piękny, naturalny kamień w różnych odcieniach koloru czerwonego, przeplatany białymi pręgami. Otoczak ten daje możliwość uzyskania nowoczesnych rozwiązań architektonicznych w postaci kaskad i oczek wodnych. Idealny na tarasy, do alejek i ścieżek ogrodowych a pomieszczenie ozdobione tym kamieniem przyciąga wzrok i budzi zachwyt.
Zobacz Więcej 


Kamień Ogrodowy Otoczak Piaskowy

Otoczak Piaskowy to naturalny kamień ozdobny w odcieniach brązu. Otoczaki cieszą się ogromną popularnością i z racji swojej formy, kształtu i koloru, są doskonalą dekoracją wszelkiej przestrzeni. Zastosowanie otoczaków może wytyczyć nowe miejsca funkcjonalne w ogrodzie. To również doskonały i oryginalny pomysł na wykończenie wnętrz!
Zobacz Więcej


Centrobruk współpracuje z odbiorcami hurtowymi i profesjonalistami. Jeżeli mają Państwo firmę która zajmuje się budową ogrodów, układaniem kostki brukowej – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Proponujemy szeroki wybór materiału oraz najlepsze ceny.