Komora Normobaryczna w Pionkach!Normobaric Pionki – Nowoczesna komora normobaryczna zaprasza na seanse! W Pionkach oficjalnie rozpoczęła działanie komora normobaryczna.

W środę 23 października uroczystym przecięciem wstęgi oficjalnie rozpoczęła działanie komora normobaryczna w Pionkach. Właścicielka komory Irena Nalewajko przygotowała prezentację jej działania oraz opowiedziała o zaletach i korzyściach płynących z przebywania w warunkach panujących w komorze.

– Sama korzystałam z takiej komory wcześniej. Dała mi bardzo dużo energii, sił i witalności. Postanowiłam, że taką komorę otworzę w Pionkach i będę pomagała w powrocie do zdrowia innym. – mówi Irena Nalewajko.

– Jest to pierwsza komora w regionie radomskim posiadająca certyfikat. Badania dla tej komory wykonane zostały przez Uniwersytet Medyczny w Toruniu. Podczas seansu ciśnienie zwiększa się do wartości 1500 hPa, które przy wzbogaconej mieszance powietrza gwarantuje nam bezinwazyjne i bezbolesne nabieranie zdrowia. – dodaje Zbigniew Neusser wolontariusz prezentujący zalety komory.

Komora normobaryczna to pomieszczenie w którym panuje stan podwyższonego do 1500 hPa ciśnienia atmosferycznego oraz powietrze o zwiększonym stężeniu tlenu, dwutlenku węgla i wodoru. Są to warunki najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka.

Powszechnie wiadomo, że do życia potrzebny jest nam tlen. Niestety w otaczającym nas powietrzu jest coraz więcej zanieczyszczeń przez co jest on gorzej przyswajany i trudniej w pełni go wykorzystać. W komorze panuje podwyższony poziom tlenu, dzięki czemu efektywniej przenika do organizmu i zapewnia pełne dotlenienie wszystkich komórek ciała.

Powietrze w pomieszczeniu normobarycznym jest wzbogacone w dodatkowy dwutlenek węgla. CO2 w odpowiednim stężeniu rozszerza nasze naczynia krwionośne i ułatwia „oddawanie” tlenu z krwi do komórek. Tak samo jak tlen jest niezbędnym do życia pierwiastkiem.
Z kolei wodór dodawany do powietrza wewnątrz komory jest silnym antyoksydantem, który skutecznie zwalcza wolne rodniki, przyczyniające się do starzenia wszystkich komórek ciała.

Poprzez przebywanie w komorze normobarycznej w organizmie zwiększa się ilość komórek macierzystych, które wykorzystywane są w procesach regeneracji tkanek. Dzieci z zaburzeniami, po wizytach w komorze normobarycznej przy współpracy z lekarzem specjalistą robią znaczne postępy.

Jedna sesja trwa około dwóch godzin. W pomieszczeniu jest osiemnaście wygodnych foteli, w tym cztery w specjalnym vip roomie. Można również zapisać się na specjalną, nocną sesję.

W trakcie seansu można bezpłatnie korzystać z sieci bezprzewodowej lub oglądać telewizję.

Dotleniony organizm lepiej radzi sobie z wszelkimi dolegliwościami i chorobami. Badania naukowe potwierdzają, że wizyty w komorze normobarycznej bardzo korzystnie wpływają na organizm człowieka:

– przyspiesza regenerację skóry I innych struktur komórkowych

– przyspiesza gojenie ran I leczenie po urazach, chorobach I zabiegach chirurgicznych

– ogranicza pojawianie się stanów zapalnych

– zmniejsza obrzęki uszkodzonych tkanek

– wzmacnia układ odpornościowy

– wzmacnia zdrowie kości

– przyspiesza rozwój naczyń krwionośnych

– poprawia wydolność I przyspiesza regenerację

– poprawia koncentrację oraz zdolność do zapamiętywania

– zwiększa produkcję kolagenu I elastyny

– spowalnia procesy starzenia

– wspomaga odchudzanie, wzrost paznokci I redukcję cellulitu

– przyspiesza metabolizm I spalanie tkanki tłuszczowej

– zmniejsza widoczność zmarszczek

– redukuje przewlekły stres I zmęczenie

– łagodzi bóle migrenowe

– poprawia jakość snu.

Osoby, które chcą skorzystać z komory mogą kontaktować się telefonicznie 690 620 920 lub osobiście przy ulicy Słowackiego 13A w Pionkach.

Relacja filmowa dzięki https://zebrra.tv/

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE