full screen background image
Search

Konferencja biznesowa dla radomskich przedsiębiorców


Urząd Miejski w Radomiu we współpracy z Lożą Radomską Business Centre Club oraz Agencją Rozwoju Przemysłu zaprasza lokalnych przedsiębiorców do udziału w bezpłatnej konferencji pn. „Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu w 2019”. Konferencja odbędzie się w środę, 24 kwietnia od godz. 11:00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój akces w wydarzeniu do przyszłego piątku, 19 kwietnia.

Konferencja „Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu w 2019” dedykowana jest przedsiębiorcom z Radomia i powiatu radomskiego. Podczas wydarzenia zostaną poruszone trzy główne zagadnienia: wsparcie dla przedsiębiorstw w postaci zwolnienia z podatku PIT i CIT, wsparcie przedsiębiorców ze strony miasta (zwolnienie z podatku od nieruchomości) oraz destrukcyjność przepisów podatkowych.

– Konferencja, którą organizujemy jest odpowiedzią na sygnały, które płyną z rynku. Jest odpowiedzią na pytania przedsiębiorców, które są związane z trzema kwestiami. Pierwszy panel będzie dotyczył specjalnej strefy przemysłowej. W tym panelu, chcielibyśmy poinformować lokalnych przedsiębiorców o metodach i formach wsparcia wynikających z ustawy definiującą Polskę jako specjalną strefę ekonomiczną. Drugi panel będzie realizowany przez Radomską Strefę Gospodarczą. Radom ma bardzo szeroką ofertę dla przedsiębiorców. Tutaj chcielibyśmy powiedzieć o formach wsparcia, które mogą otrzymać przedsiębiorcy od miasta. Trzeci panel będzie realizowany przez Radomską Lożę BCC. Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji – mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

– Eksperci z Business Centre Club przedstawią aktualną wiedzę na temat często zmieniających się przepisów podatkowych i ich znaczeniu dla przedsiębiorców. Przedstawią wiedzę na temat rewolucji technologicznej XXI wieku i jej wpływu na rozwój polskiego biznesu. Podczas tego panelu będziemy dyskutować na temat najnowszych zmian w przepisach podatkowych. Przedstawimy aktualną wiedzę na temat szans dla rozwoju biznesu w pięcioletniej perspektywie – dodaje Anna Słopiecka, sekretarz Loży Radomskiej BCC.

Konferencja „Perspektywy, szanse i wyzwania dla biznesu w 2019” rozpocznie się 24 kwietnia o godz. 11:00. Od 10:30 do 11:00 odbędzie się rejestracja uczestników. Wydarzenie potrwa do ok. godz. 14:00.

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: www.investinradom.pl

Komentarze