full screen background image

Kupowanie w sieci. Za co kochamy e-commerce?
Zakupy przez Internet z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Buszowanie po sieciowych sklepach jest niezwykle wygodne. Nie wymaga od nas wychodzenia z domu, żmudnych wycieczek po centrach handlowych i przepychania między ludźmi. Z pozycji własnego fotela, z kubkiem ulubionej kawy w dłoni możemy dać się pochłonąć zakupowemu szaleństwu. Co Polacy kupują w Internecie i ile pieniędzy wydają?

Zakupy w sieci – popularność rośnie

Ponad połowa Polaków kupuje w sieci, a niemal siedemdziesiąt procent szuka tam opinii na temat produktów. Firma Ernst & Young podaje, że najchętniej przez Internet nabywamy sprzęty RTV i AGD. Aż 71% Internetowych zakupowiczów inwestuje w tego typu urządzenia. Ale kupujemy też ubrania, kosmetyki, a nawet inwestujemy w różnego rodzaju usługi. W przypadku obuwia i odzieży z usług sklepów Internetowych korzysta aż 50% procent Polaków. Najczęściej w ten sposób kupują ludzie młodzi, z dużych miast, większe rodziny. Z kolei mniejsze i starsze gospodarstwa domowe chętniej wybierają sklepy tradycyjne.

Z dowolnego miejsca, z dostawą pod drzwi

Fenomen zakupów Internetowych polega na związaną z nimi wygodą. Nie musimy już wychodzić z domu i wybierać się na męczące wycieczki po centrach handlowych. Siedząc w fotelu, leżąc w łóżku lub opalając się na egzotycznej plaży, możemy z łatwością nabyć w sieci wszystko, o czym marzymy. Niezwykle rozwinięta sieć firm kurierski i szybka wysyłka sprawiają, że czasem już na drugi dzień możemy cieszyć się dostarczonymi do domu skarbami. Drogerie Internetowe, sklepy odzieżowe czy te z elektroniką są teraz otwarte całą dobę i oferują szeroki wybór produktów od setek producentów. Nie musimy odwiedzać wielu sklepów i marnować czasu w kolejkach. Wszystko odbywa się szybko, komfortowo i sprawnie.

Kosmetyczne szaleństwa

Dużą popularnością wśród Polek i Polaków cieszą się sieciowe zakupy kosmetyczne. Ciężkie butelki z szamponami, pudełka z kremami czy perfumy mogą nam zostać dostarczone bezpośrednio pod drzwi. Nie musimy przebijać się przez tłumy w sklepach stacjonarnych. Wygodnie zamawiamy wszystko to, czego potrzebujemy i o czym marzymy. Drogeria eZebra ma w swojej ofercie tysiące produktów od najbardziej uznanych wytwórców z całego świata. Znajdziemy tutaj zarówno tańsze artykuły, jak i naturalne kosmetyki, a nawet prestiżowe marki i perfumy największych domów mody. Warto też wspomnieć o wyjątkowych cenach w tej drogerii Internetowej. Wszystkie produkty są znacznie tańsze niż w normalnych sklepach. A do tego możemy nieustannie brać pełnymi garściami z ciekawych promocji na wiele świetnych kosmetyków. Aż żal nie skorzystać!

Komentarze