full screen background image
Search

Quebonafide pozytywnie przegłosowany!Głosami internautów Radom wygrał bezpłatny koncert Quebonafide w ramach trasy Red Bull Music Presents. Już w czerwcu jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów odwiedzi siedem zwycięskich miast i wystąpi na dachu muzycznego autobusu. Jednym z przystanków na koncertowej mapie artysty jest nasze miasto. 

Z 28 052 głosami Radom uplasował się na 5 miejscu. Na trasie Red Bull Music Presents znalazły się jeszcze Piotrków Trybunalski, Szczecin, Tarnów, Sosnowiec, Bydgoszcz i Częstochowa. Trasa Red Bull Music Presents to siedem otwartych koncertów granych z dachu muzycznego autobusu. W tym roku w podróż po Polsce wyruszy Quebonafide – piosenkarz, autor tekstów i przede wszystkim raper. O możliwość wygrania bezpłatnego koncertu walczyło 10 miast.

Quebonafide zadebiutował trzy lata temu albumem „Ezoteryka”, który okrzyknięty został jednym z najlepszych hiphopowych debiutów 2015 roku. Album sprzedał się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. W ramach swojej wytwórni QueQuality, raper zaczął gromadzić młodych twórców, z którymi w 2016 roku wydał album „Hip-hop 2.0”. W międzyczasie zaczął pracować nad swoim najbardziej ambitnym jak dotąd projektem – albumem „Egzotyka”, na który każdy z utworów nagrał w innym kraju. Płyta ukazała się w 2017 roku i zdobyła status podwójnej platyny oraz tytuł najlepiej sprzedającego się polskiego albumu minionego roku.

Więcej informacji na www.redbullmusic.pl/quebonafide.

fot. streetwearhypeclub.com/portal/nowy-klip-quebonafide/

Komentarze