full screen background image

Radom.xyz – serwis darmowych ogłoszeń z Radomia i okolicChcesz coś sprzedać lub kupić? A może szukasz nowej, ciekawej pracy? Jesteś z Radomia lub okolic wspomnianego miasta? Jeśli tak, to koniecznie wejdź na stronę zupełnie nowego portalu z ogłoszeniami – radom.xyz.

Nowe możliwości, nowe potrzeby

Radom to miasto położone w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim tuż nad rzeką Mleczną. Biorąc pod uwagę kryterium jakim jest liczba mieszkańców, Radom plasuje się na 14 pozycji sposób wszystkich polskich miast. Warto zawrócić uwagę na fakt, iż tym co wyróżnia Radom na tle innych miejscowości jest wyjątkowo szybki i dynamiczny rozwój. Nowe, ciekawe inwestycje wyrastające tu niczym grzyby po deszczu sprzyjają powstawaniu nowych miejsc pracy. Ale to nie wszystko. Równie szybki rozwój dotyczy obiektów sportowych oraz kulturalnych.

Wszystkie, wyżej wymienione czynniki niejako automatycznie generują potrzebę zamieszczania ogłoszeń; zarówno tych informacyjnych, jak i dotyczących rekrutacji nowych pracowników. Naturalnie w globalnej sieci od dawna działa spora ilość ogólnopolskich serwisów ogłoszeniowych, niemniej jednak korzystanie z większości stron tego rodzaju związane jest z koniecznością poniesienia – nierzadko całkiem sporej – opłaty. Rozwiązaniem problemu jest darmowy serwis ogłoszeniowy Radom.xyz.

Serwis na miarę XXI wieku

Radom.xyz to zupełnie nowy, czytelny i dostosowany do dzisiejszego tempa życia serwis. Portal został opracowany w taki sposób, aby korzystanie z niego było domyślne czyli – mówiąc wprost – niezwykle łatwe.

Jak zamieścić ogłoszenie?

W celu dodania ogłoszenia wystarczy kliknąć na zielony pasek oznaczony jako „dodaj ogłoszenie”. Następnie należy wprowadzić podstawowe informacje o ofercie (tytuł ogłoszenia, kategorię, rodzaj oferty), dodać zdjęcia, podać dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu), cenę, treść ogłoszenia, lokalizację (miasto, kod pocztowy), wybrać czas publikacji oraz – ewentualnie – zamówić wyróżnienie (np. pogrubienie, podświetlenie).

Jak znaleźć ogłoszenie lub firmę z okolicy?

Aby znaleźć interesującą nas ofertę należy kliknąć na seledynową ikonkę „przeglądaj ogłoszenia”, a następnie wprowadzić nazwę poszukiwanego przedmiotu, określić jego cenę, miasto oraz rodzaj oferty (sprzedaż bądź zakup). Możemy także poszukiwać interesującego nas przedmiotu przeglądając wybrane kategorie na stronie głównej. Takowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie.

A jak znaleźć firmę z okolicy? W tym celu należy kliknąć na niebieską ikonkę „szukaj wykonawcy”, a następnie wpisać jakiego wykonawcy szukamy, określić cenę usługi oraz miasto. Możemy także szukać firm w wybranych kategoriach znajdujących się na podstronie, na którą przeniesie nas wspomniana ikonka „szukaj wykonawcy”.

Komentarze