Radomiak zremisował ze Stalą w Mielcu

W meczu kontrolnym rozegranym w Mielcu piłkarze Radomiaka zremisowali 1:1 z ekstraklasową Stalą. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Raphael Rossi.

Brazylijczyk pokonał bramkarza gospodarzy już w 4. minucie gry, wykorzystując dośrodkowanie Miłosza Kozaka z rzutu rożnego. Później niezłą okazję miał Mateusz Radecki, ale minimalnie się pomylił, uderzając z bliska głową. Stal wyrównała tuż po przerwie, gdy Kochalskiego pokonał Robert Dadok. Do końca meczu nie oglądaliśmy już zbyt wiele dobrych sytuacji z obu stron i sparing zakończył się remisem 1:1.

W środę Zieloni zmierzą się na boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu z 3-ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek o godz. 12:00.

Stal Mielec – Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Robert Dadok 46 – Raphael Rossi 4

Stal: (skład wyjściowy) Rafał Strączek – Łukasz Seweryn, Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić, Mateusz Mak, Wojciech Błyszko, Petteri Forsell, Kacper Sadłocha, Wojciech Lisowski, Jonathan de Amo.

Radomiak: Mateusz Kochalski – Mateusz Cichocki, Raphael Rossi (70. Maciej Świdzikowski), Mateusz Bodzioch – Damian Jakubik (65. Artur Bogusz), Michał Kaput, Meik Karwot, Mateusz Radecki (46. zawodnik testowany), Miłosz Kozak (46. Mamadu Cande) – Dominik Sokół, Karol Podliński (46. Karol Angielski).