Remis Radomiaka z Pilicą

W ostatnim sparingu w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zremisowali 1:1 z liderem IV ligi, Pilicą Białobrzegi.

W 12. minucie goście objęli prowadzenie. Następnie Radomiak, mimo kilku dogodnych okazji, nie potrafił skierować futbolówki do bramki przeciwnika. Nasza drużyna z gola mogła cieszyć się dopiero w 77. minucie, doprowadzając wówczas do wyrównania. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania i ostatni mecz kontrolny podopiecznych trenera Dariusza Banasika tej zimy, zakończył się remisem.

W piątek (26 lutego) o godz. 17:40 Zieloni zagrają w Łodzi z miejscowym Widzewem. Będzie to mecz 18. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Radomiak Radom – Pilica Białobrzegi 1:1

Grano 3×30 minut.

Na prośbę sztabu szkoleniowego Zielonych, nie prezentujemy składu naszego zespołu – czytamy na radomiak.pl.