full screen background image
Search

XVII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek- przesłuchania

->

„Resursa Obywatelska” zaprasza do udziału w XVII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie” – Radom 2018. To muzyczne wydarzenie o charakterze świątecznym z siedemnastoletnią już tradycją. Przesłuchania do festiwalu odbędą się w Radomiu 17 grudnia.

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu oraz Kuria Diecezji Radomskiej od 17 lat organizują Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”. Inicjatywa ma już mocno ugruntowaną markę a swoim zasięgiem dawno przekroczyła granice Radomia i Mazowsza. – Jest to najstarsza impreza cykliczna „Resursy”. Festiwal ma formułę otwartą i ogólnopolską. Nie jest tajemnicą, że podczas festiwalu odwiedzają nas wspaniali artyści. Przesłuchania ruszają 6 grudnia w poszczególnych regionach. Wielki finał imprezy zaplanowany jest na piątek 21 grudnia – mówi Marcin Kępa, kierownik DDK „Resursy”.

Przesłuchania w naszym mieście odbędą się 17 grudnia br. od godz. 10.00 w Sali Widowiskowej OKiSz „Resursa Obywatelska” ul. Malczewskiego 16 w Radomiu.

Wszystkie informacje dotyczące festiwalu znajdują się na stornie internetowej „Resursy”.

Komentarze