full screen background image
Search

10-lecie Klubu Dobrego Filmu – jubileuszowe głosowanie

->

Klub Dobrego Filmu działający w „Resursie Obywatelskiej” w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji opiekunowie KDF-u zapraszają radomskich kinomanów do filmowej zabawy, której celem jest wspólne wybranie najlepszego filmu dekady. Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane podczas uroczystości zaplanowanej na 12 grudnia.

– KDF to blisko 1000 seansów filmowych. Cieszy mnie, że przez te 10 lat nasze kino przetrwało. Jubileusz 10-lecia KDF-u to dobry moment na podsumowanie jego działalności. Chciałbym, aby z tej okazji miłośnicy Klubu Dobrego Filmu i „Resursy” wspólnie wybrali najlepszy film tej dekady, który był prezentowany w ramach DKF-u. Na karcie do głosowania znajduje się naszym zdaniem najlepszych 100 tytułów spośród 500, które przez ten czas były wyświetlone. Głosować można w sposób tradycyjny, wypełniając w „Resursie” kartę do głosowania i wrzucając ją do skrzynki lub drogą internetową – tłumaczy Marcin Kępa, kierownik Działu Dziedzictwa Kulturowego „Resursy”.

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane w środę, 12 grudnia o godz. 18:00 w „Resursie Obywatelskiej” przy ulicy Malczewskiego 16.

Uroczystemu ogłoszeniu wyników będą towarzyszyły atrakcje dla uczestników: smaczne niespodzianki związane z kuchnią japońską, konkursy z książkowymi nagrodami oraz seans filmu „Płomienie”, który powstał na podstawie książki Haruki Murakamiego.

Kartę do głosowania na najlepszy film DKF-u znajdziesz tutaj.

Komentarze