Przeglądasz: Książki

Biblioteka w Skaryszewie zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Skaryszewie zaprasza młodzież do udziału w konkursie recytatorskim online pod tytułem „Ty jesteś moje...

Zbliżenia – Gra zaklinacza – D. Carrisi

„Gra zaklinacza”, niespodzianka dla fanów Krzysztofa Daukszewicza, Bookujemy Radom, konkurs literacki na fraszkę, o tym dziś w magazynie literackim Zbliżenia...

Znajdź ukrytą książkę w miejskiej grze biblioteki

Gra miejska Bookujemy Radom! odbędzie się już w ten weekend. Uczestnicy zabawy będę mieli szansę odnaleźć w sumie 40 książek, po 20 nowości wydawniczych...

Zbliżenia – Rozmowy z przyjaciółmi – S. Rooney

„Rozmowy z przyjaciółmi”, konkursy w bibliotekach, a także kilka słów o akcji „Wiersze w mieście” – o tym dziś usłyszycie w magazynie literackim...

Zbliżenia – Pełnia życia – A. Maciąg

„Pełnia życia”, konkursy literackie, Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a także Dekameron – wieczór opowieści czasów zarazy – o tym dziś w...

Zbliżenia – Nieodpowiednia chwila – J. Harrow

„Nieodpowiednia chwila”, Bookujemy-Radom, a także nowości wydawnicze – o tym dziś w magazynie literackim Zbliżenia „Nieodpowiednia chwila” autorstwa” J....

Zbliżenia – Toksyczna miłość – K.A. Zysk

„Toksyczna miłość”, konkurs w bibliotekach, a także ciekawostka od Muzeum im. Jacka Malczewskiego – o tym dziś w magazynie literackim Zbliżenia. Zapraszam...

Zbliżenia – Mumciuś, Głupi Funio, Pożyczalscy

Mumciuś, Głupi Funio, Pożyczalscy – to bohaterowie dzisiejszego magazynu literackiego Zbliżenia Dziś prima aprilis, dzień żartów i psikusów. Dlatego mój...

Zbliżenia – Listy na wyczerpanym papierze

„Listy na wyczerpanym papierze”, nowości wydawnicze, jak pracują biblioteki w czasie lockdownu – o tym dziś w magazynie literackim Zbliżenia Na początku marca...

Promocja on-line antologii „#13”

Kozienicki Dom Kultury i Grupa Poetycka „Erato” zapraszają na promocję on-line antologii „#13” Antologia „#13” Kolejna antologia, która powstała pod...