RABARBAR – SMACZNIE, SZYBKO I NA KAŻDĄ KIESZEŃRabarbar – jeden z nielicznych barów szybkiej obsługi w Radomiu. Domowy wystrój, kuchnia „jak u mamy”, miła atmosfera  i duży wybór dań.

ŚNIADANIE – JAJECZNICA Z WIEJSKICH JAJ!

Rabarbar zaprasza już od godziny 9.00 na śniadania, które można budować w wielu elementów, ale z całą pewnością na wyróżnienie zasługuje jajecznica, która wielu przypomni smak dzieciństwa, może wakacje spędzone na wsi. Jajecznicę w Rabarbarze przyrządza się z „prawdziwych, wiejskich” jaj! Są one także składnikiem wielu innych potraw, na przykład pierogów czy naleśników. Jeśli dbacie i linię, można dobrać dla siebie śniadanie w wersji fit, bądź light. Przykładem delikatnego śniadania mogą być koktajle owocowe lub sałatki.

CZAS NA LUNCH – NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Z całą pewnością jest to miejsce, o którym powinni wiedzieć studenci, bo można zjeść smaczny posiłek już na niecałe 7 zł – na przykład zupa i placuszki z  cukinii, albo krokiet. Każdego dnia Rabarbar serwuje danie dnia, które kosztuje niecałe 15 złotych, a w jego skład wchodzą zupa, drugie danie i kompot owocowy.
Wszystkie posiłki są świeże, a ich wybór dostosowany do pory roku i jej bogactw natury.
Z całą pewnością olbrzymią dogodnością Rabarbaru jest kuchnia modułowa –  z dostępnych dań sami komponujemy to, co chcemy zjeść. Wszystko jest pachnące i ładnie wygląda i w połączeniu z przyjemnym wnętrzem sprawia, że klienci chętnie tu wracają.

FIT I VEGE? – JAK NAJBARDZIEJ!

Każdy z posiłków – zarówno śniadanie, jak i lunch, możecie zjeść w wersji odchudzonej, oraz wegetariańskiej a nawet vegańskiej. Jak zaznacza w rozmowie właścicielka Rabarbaru  Barbara Poneta – kuchnia jest otwarta na potrzeby klientów. Gdy zaczęły pojawiać się pytania o dania bezmięsne, czy vege w jadłospisie znalazły się bardzo szybko dania dostosowane do oczekiwań mieszkańców Radomia na takich dietach. Teraz każdego dnia w menu znajdują się takie posiłki.

DOWIEZIECIE? DOWIEZIEMY

W naszym zabieganym świecie nie zawsze mamy, niestety,  czas na spokojny posiłek, a luksusem jest wyjście z pracy na przerwę obiadową. Jeśli macie taką przerwę, ale nie zdążycie, lub nie możecie z niej skorzystać warto zamówić posiłek z dostawą do pracy czy domu. Wystarczy skorzystać z telefonicznego zamówienia w Rabarbarze i zjeść zdrowy, smaczny obiad.

CATERING I WYPOŻYCZALNIA NACZYŃ

Rabarbar organizuje spotkania rodzinne i firmowe w swoim lokalu ( do 30 osób), ale także zorganizuje przyjęcie w waszym domu, czy firmie. Osobną działalnością lokalu jest wypożyczalni sprzętu do działalności gastronomicznej, oraz wypożyczalnia naczyń.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Barbarą Ponetą właścicielką Rabarbaru

RABARBAR DANE:

Adres: Moniuszki 22, Radom
Godziny otwarcia: 09.00 – 19.00, sobota 09.00 – 18.00
Kontakt telefoniczny: (48) 362-63-73, 696-223-733
Kontakt mailowy: caferabarbar@wp.pl
Catering: tak
Organizacja imprez: tak
Dieta : fit, wegetariańska, vege
Lunch: tak, także z dowozem
Specjalność restauracji: śniadania, lunche
Strona: http://www.rabarbar-radom.pl/

 

Komentarze