ZOSTAŃ MODELKĄ/MODELEM !Zostań światowej klasy modelką, modelem! Weź udział we FRESH FACES WORLD 2018!
Casting 30.06.2018r.(sobota)  w Radomiu przy ul. Żeromskiego 73 

Wyjedź do NOWEGO JORKU i zrób światową karierę w MODELINGU! Masz od 14 do 23 lat i powyżej 172 cm (modelki) / 186 cm (modele) wzrostu? Uważasz, że odznaczasz się wyjątkową urodą i masz „to coś”? Marzysz o światowej karierze w modelingu i show biznesie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Weź udział w castingu Fresh Faces World 2018 w Radomiu i zawojuj światem mody!

Na casting należy zabrać:

▶ czarną koszulkę na ramiączkach,
▶ czarne leginsy,
▶ czarne szpilki,
▶ strój kąpielowy/bokserki.
Podczas castingu modelki i modele zaprezentują się w kilku odsłonach – prezentacja w szpilkach (dziewczyny) – prezentacja w kostiumie kąpielowym ( 2 częściowym dziewczyny) – wyłonienie modelek i modeli do półfinału.

Casting odbywa się w godzinach 12.30 – 15.30

Gościem specjalnym w Radomiu i zarazem organizatorem ogólnopolskim jest właścicielka agencji modelek z Nowego Jorku Maggie Haese – Magteam Model Management oraz Prezes Fresh Faces World.  Przyszłe gwiazdy mody oceniać będzie wyjątkowe jury: Irina Małek -projektantka, właścicielka Galerii Larin, Emilia Wróbel – blogerka i stylistka mody Fashion and STYLE, Tatiana Filus – choreograf, Honorata Dyjasek- Kobieta Przedsiębiorcza 2017 oraz redaktor naczelna portalu dla kobiet VitWoman.

Co czeka na zwycięzcę konkursu Fresh Faces World?

▶ kontrakt z agencją Magteam Model Management

▶ zdobycie międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie

▶ praca na wybiegach najbardziej znanych projektantów

▶ współpraca z prestiżowymi markami modowymi

▶ sesja zdjęciowa dla magazynów modowych

▶ sesja fotograficzna w legendarnym Pier59 Studios

▶ Główna nagroda o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na konkurs IMTA – International Modeling & Talent Association, gdzie zostało wypromowanych wiele młodych talentów (m.in. Katie Holmes, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Eva Longoria, Jessica White, Bradley Tomberlin, Sara Dawson, Kim Lemanton, Sean Harju)

 

 FRESH FACES WORLD to prestiżowy konkurs modelingowy organizowany przez Magteam Model Managenent – amerykańską agencję modelingową z biurem w Polsce. Konkurs jest kierowany do współczesnej generacji młodzieży oraz użytkowników mediów społecznościowych. Powstał z pasji Maggie Haese – właścicielki agencji Magteam Model Management, która zawodowo zajmuje się wyszukiwaniem i promowaniem młodych talentów. Laureatów minionych edycji FRESH FACES WORLD można zobaczyć w wielu sesjach modowych prestiżowych magazynów (m.in. „Vogue” „L’Officiel”, „Elle”, „Cosmopolitan” „LNE”) oraz na wybiegach najlepszych projektantów na tygodniach mody w Paryżu, Mediolanie czy Barcelonie. Współpracują też z topowymi polskimi projektantami, takimi jak Maciej Zień, duet Paprocki & Brzozowski, Michał Starost czy Ewa Minge.

foto: fresh faces world

 

Komentarze