5 najlepszych książek do czytania wieczoramiNic tak nie odpręża po ciężkim dniu jak lekka lektura w towarzystwie ciepłej herbaty i koca. Każdy mól książkowy na pewno dobrze zna to połączenie. Czytanie to świetny odpoczynek dla zmęczonego mózgu, ale równocześnie jego rozwój i przyjemne ćwiczenie wyobraźni. Rzućcie okiem na spis lektur, które przygotowaliśmy specjalnie na takie okazje.

”Buntowniczka”, Lisa Kleypas

Druga część bestsellerowego cyklu Ravenels, to opowieść o zagorzałej ambicji i uczuciu, które rodzi się w nieoczekiwanych okolicznościach. Przenieście się do wysokich kręgów angielskich, gdzie interesy i społeczne konwenanse dyktują ludziom codzienność. Książka ”Buntowniczka” Lisy Kleypas sprawdzi się także w formie ebooka.

”Znachor”, Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Kilkukrotnie ekranizowana powieść Tadeusza Dołęgi-Mostowicza o znakomitym chirurgu, który w wyniku losowych następstw po bójce traci pamięć. Nie pamięta przygnębiających wydarzeń sprzed wypadku, za to rozpoczyna nowe życie jako miejscowy medyk. Książka, która utrzyma zainteresowanie i wciągnie was na długie godziny.

”#GOYOUNG”, Ashley Elston

Na rodzinę można zawsze liczyć! Niestety czasami, pomimo dobrych chęci ze strony najbliższych, nie udaje im się nas pocieszyć. Przekonała się o tym Sophie, bohaterka książki „#GOYOUNG”, która po świeżo zakończonym związku pragnie jedynie spokoju. Jednakże jej rodzina chce ze wszystkich sił uśmierzyć ból, który wkradł się do jej serca. Wpadają więc na nietypowy pomysł… Książka idealna dla wszystkich romantyczek i romantyków!

”Kobiety nieidealne. Joanna”, Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles

Kolejna część optymistycznej literatury kobiecej, czyli serii o kobietach nieidealnych. Tym razem przyjrzymy się Joannie, kiedyś jeszcze rozsądnej i spokojnej kobiecie, której codzienność odmieniła jedna, spontaniczna decyzja. Jej życie rodzinne jest teraz nie tylko czymś kompletnie nowym ale i ekscytującym. Pełna wrażeń rzeczywistość młodej żony egzotycznego męża, która rozbawi was do łez.

”Nie ma mowy!” Helen Russell

Każda więź między siostrami jest wyjątkowa. Co jednak stanie się gdy dwie skłócone siostry wylądują razem na obozie przetrwania u wikingów? Dla zabieganej Alice taka odskocznia od codzienności będzie prawdziwym wyzwaniem, a dodatkowo towarzystwo siostry, z którą toczą nieustanna walkę nie ułatwi jej zadania. Jak poradzi sobie w tych okolicznościach? Dowcipna i zabawna opowieść o więzach rodzinnych i o tym jak często ważne rzeczy w życiu przyjmujemy za pewnik.

KomentarzeCLOSE
CLOSE