53 miliony pomocy inwestycyjnej dla firm z MazowszaZarząd województwa mazowieckiego zdecydował o uruchomieniu kolejnego konkursu na dofinansowanie dla przedsiębiorców. Fundusze są zapewnione dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Mazowieckiego 2014-2020

Ponad 53 miliony złotych to kwota jaką w ramach konkursu zarząd Mazowsza zdecydował się przeznaczyć dla mazowieckich przedsiębiorców. Pieniądze pochodzą z budżetu Unii Europejskiej i mają być przeznaczone na rozbudowę przedsiębiorstw, zmiany procesów produkcyjnych lub sposobu świadczonych usług, w tym elektronicznych. Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć dofinansowanie na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych do działalności gospodarczej. – Dotacje wyniosą od 400 tysięcy do 4 milionów złotych – tłumaczy Adam Struzik, marszałek Mazowsza i dodaje, że w ramach wsparcia beneficjenci będą zobowiązani do utworzenia co najmniej jednego nowego miejsca pracy.

Konkurs na inwestycje dla mazowieckich przedsiębiorców rusza w czerwcu. Fundusze są zapewnione dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Komentarze