full screen background image

Akcja Lato na MOSIRzeWakacje trwają w najlepsze, wiele radomskich instytucji przygotowało propozycje dla najmłodszych radomian. Ciekawe atrakcje ma też MOSiR w Radomiu

Przez całe lato, moc atrakcji czeka na radomian w Ośrodku MOSiR Borki.

W każą wakacyjną sobotę i niedzielę dzieci i dorośli mogą wziąć udział w zajęciach aktywizujących – „Wczuj się w wakacyjny klimat”. Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9.30-10.30 oraz 16-17.30.

Na boiskach na Borkach tradycyjnie rozgrywane będą turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Radomia. Pierwsze zmagania zaplanowane zostały na 6 lipca, kolejne na 27 lipca oraz 10 i 31 sierpnia.

MOSiR przygotowuje również specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu Uśmiech i zabawa, od godz. 10 do 13, na Borkach przygotowane będą zajęcia dla najmłodszych dzieci. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, dzieci będą mogły poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych.

Ci, którzy będą chcieli się nauczyć pływać, będą mogli wziąć udział w zajęciach nauki pływania dla grup zorganizowanych. W lipcu nauka prowadzona będzie na basenie Delfin, zaś w sierpniu na Orce.

Będzie też coś dla miłośników piłki nożnej. W lipcu, na obiektach MOSiR ma się rozpocząć rywalizacja w Minimundialu. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia. Triumfatorów zmagań mamy poznać 19 lipca.

Na obiektach tej instytucji odbywać się będą zajęcia łucznicze, treningi z kickboxingu oraz boksu, tenisa. Szczegóły zajęć można systematycznie sprawdzać na stronie mosir.radom.pl

Natomiast radomscy seniorzy, w ramach Tańca pod Gwiazdami mogą się bawić pod chmurką przy dźwiękach muzyki w każdy czwartek i niedzielę w godzinach 17 – 21 w pobliżu kortów tenisowych na Borkach.

Komentarze