full screen background image

Ale Kino! Magazyn premier filmowych.Początek tygodnia to czas, kiedy zaglądamy do kina i sprawdzamy, jak minął weekend. Patryk Madej z Multikina w Radomiu opowiada o premierach i zapowiedziach filmowych.

 

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” czyli kolejna opowieść z fantastycznego świata Harry’ego Pottera  już w kinach! W finale pierwszej części potężny czarnoksiężnik Gellert Grindelwald (Johnny Depp) został schwytany przez MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki) przy udziale Newta Scamandera (Eddie Redmayne).           Niestety nikczemny Grindelwald spełnił swoją groźbę i uciekł z więzienia. Szybko zaczął gromadzić kolejnych zwolenników zupełnie nieświadomych prawdziwego celu jego działań, jakim jest wyniesienie czarodziejów czystej krwi ponad wszystkie niemagiczne istoty. Aby pokrzyżować plany czarnoksiężnika, Albus Dumbledore (Jude Law) werbuje swojego byłego ucznia z Hogwartu — Newta Scamandera, który zgadza się pomóc nieświadomy czyhających na niego niebezpieczeństw. Tymczasem w coraz bardziej skonfliktowanym świecie czarodziejów do
podziałów dochodzi nawet między najbliższymi przyjaciółmi i krewnymi, których miłość i lojalność zostaną wystawiane na próbę.

foto: Multikino

Komentarze