Amadeus Guitar Duo w Zespole Szkół MuzycznychDale Kavanagh (Kanada / Canada) & Thomas Kirchhoff (Niemcy / Germany), czyli Amadeus Guitar Duo wystąpią przed radomską publicznością

Dale Kavanagh (Kanada) oraz Thomas Kirchhoff (Niemcy) grają wspólnie od 1991 roku i dotychczas dali ponad 1800 koncertów w ponad 70 krajach Europy, Północnej, i Południowej Ameryce i Azji. Regularnie występują na festiwalach na całym świecie.

Krytycy wraz z publicznością zwracają uwagę na ich wyrazisty temperament, ogromną wrażliwość oraz wspaniałe gitarowe brzmienie. Bardzo często koncertują z towarzyszeniem orkiestr.

Czternaście albumów płytowych oraz regularnie audycje radiowe i telewizyjne w wielu krajach potwierdzają ogromną renomę duetu.

Thomas i Dale uczą w Wyższej Szkole Muzycznej w Detmold w Niemczech. Są również organizatorami największego na świecie festiwalu gitary klasycznej Guitar Symposium.

Radomski koncert artyści zatytułowali „Kontrasty – od baroku do XX wieku”. Będzie się on składał z utworów J. S. Bacha, G. F. Händla, A. Borodina, G. Sanza, A. Joliveta i D. Kavanagh.

Koncert Amadeus Guitar Duo odbędzie się w czwartek, 17 września w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego przy Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Początek o godz. 18.

Impreza jest biletowana.

Organizatorzy przypominają o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o zachowaniu dystansu.

KomentarzeCLOSE
CLOSE