full screen background image

Anatol MODzELewski – bo we mnie jest flowAnatol Modzelewski to niezwykły radomianin, którego w świecie modelingu nie trzeba przedstawiać. Od kilku lat bryluje na wybiegach niemalże we wszystkich zakątkach świata, zachwycając swoją nietypową urodą

Przygoda Anatola z modelingiem zaczęła się szampańsko, bo w jednym z warszawskich klubów w 2011 roku. Podczas imprezy zauważył młodego radomianina właściciel agencji Panda Models. Rok później Anatol Modzelewski pojawiał się na wybiegach w Anglii, Hiszpanii i Francji, zostając „jednym z najlepiej zapowiadających się modeli sezonu”. I nic dziwnego, bo oryginalna uroda Anatola, zwłaszcza jego orli nos, oraz tajemnicze spojrzenie, tworzą hipnotyzującą całość.

Sam wygląd jednak nie wystarczy, by być dobrym modelem, stwierdził Anatol Modzelewski. Ważna jest energia, którą ma się w sobie, oraz umiejętność współpracy z fotografami i przede wszystkim inicjatywa. Warto podkreślić, że sesja zdjęciowa to nie jedynie blask fleszy. Tutaj ważna jest „chemia” pomiędzy modelem a fotografem.

Robiąc jeden z filmów kamerzysta powiedział do mnie, że bardzo się cieszy, ze nie musi mi mówić co mam robić, ponieważ widzi, że ma takie dobre flow, dobrą chemię z kamerą.

Do tej pory Anatol Modzelewski współpracował z takim markami jak Lanvin, Maison Martin Margiela, Neil Barrett, Siki Im, czy General. Brał również udział w programie Top Models, jako patron uczestników wybranych drogą castingu. Jego zadaniem było pomaganie nowicjuszom zapoznać się z tajnikami pracy w modelingu.

Jest mnóstwo ludzi, którzy tak naprawdę mogą pracować jako model, ale nie wierzą w siebie. Ja też w siebie nie wierzyłem kiedyś. Swoją karierę mogłem zacząć wcześniej, ale przez swoją bliznę na nosie myślałem, że się nie nadaje do tego zawodu, a mój agent zrobił z tego atut.

Dziś Anatol Modzelewski jest pewny swoich umiejętności, walorów i wie czego chce. Marzy o udziale w kampaniach takich marek jak Gucci, Prada, czy Chanel. W najbliższym czasie planuje również zmienić swoje warunki, kładąc nacisk na umięśnienie ciała.

Chciałbym też zająć się sobą i swoim rozwojem. Najważniejsze jest, żebym miał dużo pracy i żeby się dobrze działo. Chciałbym też z nowym wizerunkiem podbijać rynki mody. To jest mój plan na najbliższy czas.

 

Fot. Tyszkiewicz & Nogal photographers, models.com, papilot.pl

Komentarze