full screen background image

Badania i gra wewnętrzna RadomiakaZieloni są po kolejnych badaniach na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, po których odbyli trening na głównym boisku MOSiR przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu – czytamy na radomiak.pl.

Odliczanie trwa. Do pierwszego meczu Radomiaka po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, pozostało już tylko 7 dni. Przypomnijmy – dokładnie w czwartek (4 czerwca) o godz. 18:10 podopieczni trenera Dariusza Banasika podejmą Odrę Opole.

W środę od godz. 8:00 trwały badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które podobnie jak 7 maja, odbyły się w siedzibie klubu.

Przeszli je nie tylko piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego, ale też pracownicy z najbliższego otoczenia drużyny i inne osoby, które wezmą udział w organizacji meczów na nowych zasadach.

Oba badania są częścią planu zakładającego powrót rozgrywek ligowych. Wyniki pierwszych w Radomiaku były w całości pomyślne, a wkrótce poznamy te aktualne. Przedstawi je Zespół Medyczny PZPN, który nadzoruje projekt powrotu Fortuna 1 Ligi.

Po badaniach, Zieloni odbyli trening na stadionie przy ul. Narutowicza, który zakończył się kolejną w ostatnim czasie grą wewnętrzną. Na zajęciach zabrakło m.in. Marcina Budzińskiego, którego czekają badania, w związku z urazem, którego doznał.

Komentarze