Białobrzegi kolędują – konkurs„Białobrzegi kolędują” to konkurs, do udziału w którym zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

Organizatorzy zachęcają do zarejestrowania swoich świątecznych, wokalnych występów i przesłaniu ich do nich. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18.

Celem konkursu jest propagowanie kultury muzycznej, upowszechnianie kolęd i pastorałek, rozwijanie talentów estradowych, kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie chęci wspólnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych oraz zainteresowanie młodych ludzi nauką języka obcego.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać utwór muzyczny związany z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, np. kolędę czy pastorałkę; zaśpiewać ją, zagrać na instrumencie i przesłać go w formie video (w formacie MPEG-4 lub innym ogólnie obsługiwanym w systemie Windows) o maksymalnej długości: 3 minuty 30 sekund.

W wyniku głosowania internetowego poprzez zebranie największej ilości polubień tj. like- ów zostanie wybrana przez Internautów trzy najlepsze wykonania oraz 2 wyróżnienia.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Nagrania należy przesyłać do 30 grudnia.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na stronie MGOK-u.

KomentarzeCLOSE
CLOSE