full screen background image

Biedroń z „bazarem drożyzny”Sprzedawał warzywa na „bazarze drożyzny” – lider Lewicy Robert Biedroń przyjechał dziś do Radomia, by przedstawić najważniejsze punkty programowe Lewicy. Jednocześnie wytknął błędy popełnione jego zdaniem przez partię rządzącą. Za rekwizyty posłużyły warzywa i owoce oznaczone cenami, które miałyby obowiązywać za kilka lat

Przyszłość to transport, państwo prawa i środowisko – oto główne postulaty Lewicy Demokratycznej. Dziś jej szef, Robert Biedroń przyjechał do Radomia, by przedstawić założenia programowe. Jednocześnie wytknął błędy popełnione jego zdaniem przez partię rządzącą skupiając się na wzroście cen żywności.

Lewica Demokratyczna została utworzona w lipcu z połączenia partii: Wiosna, Razem i SLD – mówi Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Robert Biedroń poparł także swoich kolegów partyjnych startujących w wyborach parlamentarnych m.in. Patryka Fajdka, lidera Lewicy w Radomiu i jedynkę na liście wyborczej.

Lewica w swoim programie skupia się także na prawach kobiet. Partia chce m.in. zagwarantować równe płace za tę samą pracę bez względu na płeć.

 

Komentarze