Blamaż Sportowej Czwórki

Piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom doznały sromotnej porażki z UKS SMS Łódź. Radomianki uległy łodziankom, aż 0:6.

LUKS Sportowa Czwórka nie dała rady UKS SMS Łódź, przegrywając 0:6. Kluczowa okazałą się 15 minuta spotkania, kiedy to Martyna Wiankowska w ciągu minuty, dwukrotnie pokonała bramkarkę „Luksiar”. Dwie szybko stracone bramki z pewnością odbiły się na psychice podopiecznych trenera Wojciecha Pawłowskiego. Łodzianki nie ustawały w swoich atakach i konstruowały kolejne groźne akcje.

Na drugą połowę „Luksiary” wyszły z podniesioną głową jednak, zawodniczki z Łodzi szybko ostudziły nastroje radomianek strzelając im kolejną bramkę.

Sportowa Czwórka pokazywała nie raz, że potrafi walczyć do końca i tym razem było podobnie. Dobra okazję na przełamanie wyniku miała Aleksandra Zielińska, która strzelała słabszą noga. „Luksiary” po woli zaczęły prezentować swój poziom, jednak znowu ich ambicję ukróciły łodzianki, strzelając bramkę numer cztery. W samej końcówce radomianki dobiła Wiankowska, która w tym spotkaniu ustrzeliła hat – tricka, a kropkę nad i chwilę po niej postawiła Osińska.

Mimo porażki radomianek, Marek Chojnacki trener UKS SMS Łódź, pochwalił zawodniczki trenera Pawłowskiego za wolę walki do samego końca.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom – UKS SMS Łódź 0:6 (0:2)

Bramki: Wiankowska 16, 17, 88, Karczewska 47, Wesołowska 67, Osińska 89

Czwórka: Snopczyńska (75 Wicik) – Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska, Sobczyk, Wąsik (46 Szydło), Kołek (51 Mućka), Stefańska (67 Szymczyk), Tracz, Wiaderna (60 M. Okrój), Rosińska. UKS SMS: Szulc – Dragunowicz, Jedlińska (73 Kurzawa), Chmal, Karczewska (75 Zdunek), Salamon, Molenda, Wiankowska, Walak, Zubchyk, Kovtun.