full screen background image

Boisko i wata cukrowa – festyn rodzinny w POJPubliczny Ogródek Jordanowski przy ulicy Śniadeckich zaprasza na uroczyste otwarcie placu zabaw i boiska w ramach inwestycji z Budżetu Obywatelskiego. Festyn rodzinny połączony z zakończeniem Akcji Lato 2018 odbędzie się w najbliższą środę w godz. 12-16.

Uroczystemu otwarciu placu zabaw i boiska w radomskim ogródku jordanowskim będą towarzyszyły liczne atrakcje. W programie rodzinnego festynu znalazły się występy artystyczne wychowanków, konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców, a także turnieje gry w piłkę, malowanie twarzy, wspólne grillowanie i wiele innych niespodzianek. – Z budowy się bardzo cieszymy, ponieważ jest to następstwo wygranej w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Nasz projekt dotyczył modernizacji istniejącego placu zabaw oraz boiska. Wygrana w BO 2018 to bardzo duży sukces. Zajęliśmy II miejsce w całym Radomiu i I w obszarze czwartym. Nasza placówka nie jest duża i zrzesza niewielu pracowników oraz nauczycieli. Wyniki głosowania to dowód na to, że lokalna społeczność widziała potrzebę wyremontowania placu dookoła Ogródka – mówiła dyrektor POJ Elżbieta Zagożdżon.

Przypominamy, że podopieczni ogródka jordanowskiego mają teraz do dyspozycji zmodernizowany plac zabaw. Na poliuretanowej nawierzchni zostało zamontowanych kilka zestawów zabawowych oraz huśtawki. Jednocześnie powstało wielofunkcyjne boisko z poliuretanową nawierzchnię wyposażone w urządzenia do gry w piłkę ręczną, koszykówkę czy siatkówkę. Rewitalizacja terenu sportowo-rekreacyjnego kosztowała ponad 450 tys. zł.

Festyn rodzinny w POJ odbędzie się 29 sierpnia br. przy ulicy Śniadeckich 9. Wstęp wolny.

Komentarze