Bolewski i Tubis zagrają w Kozienickim Domu KulturyDuet Bolewski i Tubis wystąpią z koncertem w Kozienickim Domu Kultury. Koncert będzie transmitowany na żywo w telewizji i w Internecie

– Bolewski i Tubis to duet serwujący wysmakowany balans między jazzem i muzyką pop. Panowie prezentują autorskie piosenki, łączone z odważnymi improwizacjami. Ich niezwykła synergia zaskakuje i przyciąga uwagę publiczności. Liczymy na to, że przyciągną również uwagę kozieniczan podczas występu „na żywo”. Warto zarezerwować sobie ten termin i zobaczyć na scenie te dwie muzyczne osobowości – zachęca Elwira Kozłowska, dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards w kategorii debiut.

Bezpłatne wejściówki

Wstęp na koncert jest wolny, ale obowiązują nieodpłatne wejściówki, które są wydawane w kasach Kozienickiego Domu Kultury zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29:

– w dniach 19-21 września dla mieszkańców Gminy Kozienice, posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca”;

– od 22 września, od godz. 13 – do 2 sztuk dla jednej osoby – dla pozostałych chętnych (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana).

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczestnicy będą mieli obowiązek m.in. zakrywania ust i nosa.

Na żywo w telewizji i w sieci

Koncert będzie można także zobaczyć bez konieczności wychodzenia z domu.

– Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc dostępnych dla widzów, ze względu na wytyczne sanitarne, postanowiliśmy, że koncert będzie w całości transmitowany „na żywo”. Będzie można go zobaczyć zarówno w telewizji lokalnej KDK „Kronika Kozienicka”, jak i na portalach Facebook i YouTube. Zapraszamy zarówno do naszej siedziby, jak i przed ekrany telewizorów, komputerów czy tabletów – mówi dyrektor Elwira Kozłowska.

Muzycy wystąpią w sobotę, 26 września, w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

KomentarzeCLOSE
CLOSE