full screen background image
Search

Casting do konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2018 – znamy zwyciężczynie!


Casting do 14 edycji wyborów Miss Ziemi Radomskiej, który odbył się w piątek 9 marca, wyłonił grupę pięknych pretendentek do korony. Poziom był bardzo wysoki, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie jurorom udało się wybrać 12 zachwycających radomianek

Dziewczęta wezmą udział w finałowym konkursie w maju, ale samo zakwalifikowanie się do niego, było trudnym i stresującym zadaniem. W pierwszej kolejności uczestniczki musiały się przedstawić i powiedzieć coś o sobie, opisywała jedna ze zwyciężczyń castingu Paulina Pawłowska. Następnie oceniany był sposób chodzenia w rytm muzyki w butach na obcasie. Drugi etap wymagał od dziewczyn odwagi, ponieważ radomianki musiały się zaprezentować w kostiumach kąpielowych.

Jury składające się z osobistości m.in. ze świata mediów i mody miało twardy orzech do zgryzienia. Jak przekonywała jurorka Agnieszka Witczak-Armacińska, poziom tegorocznego castingu był bardzo wysoki. Dziewczyny były nie tylko piękne i zgrabne, ale również wysokie, co stanowiło dodatkowy atut. Ponadto uczestniczki imponowały pewnością siebie oraz oryginalną osobnością, podkreślała Agnieszka Witczak-Armacińska.

Zależy nam na dziewczynach, które przede wszystkim są inteligentne, które są wesołe i potrafią zaprezentować się na scenie. Dziewczyny powinny nas urzec i urzekają nie tylko urodą, ale również swoją fantazją, zainteresowaniami i ciekawością świata.

Ostatecznie w skład grupy finałowej weszły: Karolina Kaczor, Katarzyna Dąbek, Daria Gmyrek, Aleksandra Nowacka, Natalia Celej, Angelika Wesołowska, Andżelika Janowska, Urszula Pacan, Paulina Pawłowska, Daria Mosionek, Sylwia Gibała, oraz Emilia Mazurkiewicz.

Konkurs Miss Ziemi Radomskiej 2018 odbędzie się 25 maja bieżącego roku.

KomentarzeCLOSE
CLOSE