full screen background image

Centrum Radom ma nowego treneraCentrum Radom ma nowego szkoleniowca, został nim dotychczasowy trener IV ligowej Broni Radom Dariusz Różański. Jego kontrakt z „Broniarzami” obowiązuję do 30 czerwca.

Dariusz Różański zastąpi na tym stanowisku Kacpra Wnuka. Wnuk był grającym trenerem „Centralnych„, który przejął drużynę w trudnym okresie, po nagłym odejściu Patryka Wolskiego. Pod jego wodzą Centrum radziło sobie dobrze, zajmując na koniec sezonu 7 miejsce z 46 punktami na koncie.

Trener Różański prowadził wcześniej grające w „okręgówce” KS Potworów, pracował też z Młodzikiem Radom, a przez ostatnich kilka lat szkolił młodzież Broni Radom, z którą to awansował do Centralnej Ligi Juniorów. Nowy trener Centrum Radom posiada licencję trenerską UEFA A, która pozwala na prowadzenie zespołów młodzieżowych, seniorskich w najwyższych klasach amatorskich, niższych zawodowych oraz przygotowuje do pełnienia funkcji asystenta pierwszego trenera w najwyższych ligach zawodowych.

Kacper Wnuk nadal będzie zawodnikiem Centrum. Jego nowym zadaniem będzie praca w roli asystenta pierwszego trenera. Przygotowania do nowego sezonu Centrum rozpocznie 14 lipca.

Foto:  rsscentrum.pl

Komentarze