Centrum Radom pokonuje w sparingu czwatroligowe LKS Promna

Centrum Radom odnosi pierwsze zwycięstwo podczas przygotowań do sezonu 2017/2018. W drugim sparingu pokonuje 3:0 czwartoligowca z Promnej.

Początek meczu należał do piłkarzy z Promnej, którzy powinni prowadzić po strzale Kacpra Nowocienia,  jednak w porę zdarzył zablokować strzał Robert Grylak. Z biegiem czasu gra się wyrównała. Do przerwy Centrum prowadziło 1:0 po bramce Karola Kasprzaka.

Na drugą połowę wyszła zupełnie inna jedenastka. Trener Różański w tym meczu desygnował do gry wszystkich swoich zawodników. Ta połowa należała już do „Centralnych”,  którzy zdobyli kolejne dwie bramki.  Ich autorami byli młodzieżowe Patryk Elektorowicz oraz Mateusz Gryczka.  Mecz rozegrany został na stadionie Akcji w Jastrzębii.

Skład Centrum: M. Kółeczka, Grylak, Siwek, Wiatrak, Elertowicz, Popowicz,  Tworek, Wnuk, Tworzewski oraz Samba,  Bogacz, P. Kołecki, Wróblewski, Podkowa, Pacyna,  Gryczka, Strzelecki, Węglicki.