full screen background image

Radom: Ceramika z AmfiteatremChcesz nauczyć się sztuki lepienia z gliny? Weź udział w cyklu warsztatów ceramicznych.

Na cykl warsztatów ceramicznych zapraszają MOK Amfiteatr i Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Warsztaty odbędą się w dwóch cyklach.

Pierwsza część – Ceramika z Amfiteatrem – która już 5 marca, będzie wstępem do sztuki lepienia z gliny. Uczestnicy sami spróbują ulepić proste, gliniane rzeźby. Ciąg dalszy pracy podczas spotkania 19 marca. Osoba, która zgłosi chęć uczestnictwa w warsztatach, deklaruje udział w obu spotkaniach.

Warsztaty odbędą się na terenie Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Amfiteatr zapewnia transport w obie strony. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 1 marca do godz. 16.

Zajęcia 5 i 19 marca odbędą się w godzinach 13 – 15. Wyjazd z Radomia o godz. 12.20, powrót ok. 15.40.

Drugi cykl warsztatów będzie poświęcony świątecznej ceramice. Będą to warsztaty familijne. 26 marca uczestnicy zajmą się wytwarzaniem ozdób inspirowanych symbolami wiosny i tematyką wielkanocną.

Warsztaty, tak jak poprzednie, odbędą się w CRP w Orońsku. Na nie Amfiteatr również zapewnia transport uczestnikom. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Natomiast druga część tych warsztatów odbędzie się 2 kwietnia w budynku Scena Obozisko, przy ul. Śniadeckich 2.

Zajęcia 26 marca odbędą się w godzinach 13 – 15. Wyjazd z Radomia o godz. 12.20, powrót ok. godz. 15.40.

Zapisy na oba cykle warsztatów oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 667 901 900 (MOK „Amfiteatr”).

Komentarze