Chcą doszkalać kierowców w grupie wiekowej 25-59 latChcą doszkalać kierowców w grupie wiekowej 25-59 lat. To założenie projektu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu, który został złożony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Szkolenie skierowane jest do kierowców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Zajęcia będą się składać z dwóch części – praktycznej prowadzonej z psychologiem transportu i teoretycznej pod okiem instruktora. Dodatkowo projekt zakłada zapewnienie dojazdu na szkolenie – mówi Marcin Ciężkowski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Radomiu.

Do tej pory Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wraz z Urzędem Marszałkowskim przeprowadzali szkolenia dla kierowców w przedziałach wiekowych 18-24 i 55 wzwyż. Pomysł zrodził się z próśb o szkolenia dla pozostałej grupy wiekowej- mówi dyrektor radomskiego WORD-u.

Projekt ma numer 308 na podregionalnej liście do głosowania. Na inicjatywy w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza można oddawać głos do 16 listopada.

 

Komentarze