full screen background image

Chłopaki z Alicetea zapuścili „Korzenie” – premiera nowego singlaZespołu Alicetea nie trzeba przedstawiać. Od kilkunastu lat grupa rządzi na radomskiej scenie muzycznej, zarażając pozytywną energią i reggaeowym brzmieniem. Dziś, właśnie w Dzień Kobiet, zespół zaplanowała premierę nowego singla pt.”Korzenie”. O utworze opowiada wokalista Daniel Adamczyk

Jest to pierwszy numer z płyty, która ukaże się jesienią tego roku. Kolejność piosenek na krążku nie będzie przypadkowa. Na pierwszy ogień pójdą właśnie „Korzenie”, utwór reprezentujący gatunek muzyczny najbardziej kojarzący się z zespołem Alicetea. „Korzenie” to nasza historia, tego skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy, opisywał Daniel Adamczyk.

Płyta będąca jeszcze w fazie produkcji tworzona jest wspólnie przez chłopaków z Alicetea z naciskiem na Piotra Niecieckiego. Gitarzysta Niecu jest bazą i „patenciarzem” utworów. Teksty to owoc poetyckiej pracy Piotra i Daniela. A co wyniknie z tej muzycznej burzy mózgów? Warto się przekonać słuchając pod koniec roku nowego krążka. Przedsmakiem niech staną się „Korzenie” – podarunek zamiast kwiatów z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich fanów Alicetea.

Premiera singla wraz z teledyskiem zaplanowana jest na godz. 13:00. Do obejrzenia na kanale YouTube oraz Facebook zespołu Alicetea.

Więcej informacji na temat grupy znajdziesz tutaj

Komentarze