full screen background image
Search

Coffee Talk – rozmowy po angielsku za free


Radomianie będą mieli szansę skorzystać z darmowych zajęć językowych w ramach cyklu pod hasłem Coffee Talk. Spotkania poprowadzi Vanessa DeWig – Amerykanka, która przeprowadziła się z Chicago do naszego miasta

Zajęcia adresowane są do wszystkich, którzy chcieliby podszkolić się w języki angielskim, zachęcała Karolina Adamczyk koordynator American Corner Radom. W spotkaniach można wziąć udział czynnie oraz biernie – będąc wolnym słuchaczem.

Nikogo nie zmuszamy żeby mówił. Chcemy, żeby te spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze.

Ideą Coffee Talk jest rozmowa w języku angielskim bez barier i stresu. Umiejętności, wiek, czy poglądy nie mają znaczenia, najważniejsza jest chęć porozumienia się. Jak przekonywała Karolina Adamczyk, grupa wiekowa jest bardzo zróżnicowana. W zajęciach uczestniczą studenci, młodzież licealna, dorośli, a także seniorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim.

Temat poruszany na Coffee Talk jest wspólną propozycją grupy i prowadzącej Vanessy DeWig. Uczestnicy sami decydują o tym, o czym później będą rozmawiać. To niewątpliwa zaleta zajęć, które łączą przyjemne z pożytecznym.

Wszystkie spotkania w ramach cyklu Coffe Talk będą odbywać się w czwartki w siedzibie American Corner Radom przy ulicy Traugutta 31/33 o godzinie 16:00. Najbliższe zajęcia zaplanowane są na 22 lutego. Kolejne odbędą się 8, 22 i 29 marca. Czas trwania spotkania to min. 75 minut.

KomentarzeCLOSE
CLOSE