full screen background image
Search

Czardasze i rockowe granie w muszliMocne rockowe granie podczas kolejnego koncertu festiwalu Parkowa Fest oraz zadziorne szlagiery, wspaniale czardasze i romantyczne ballady – tego będą mogli posłuchać ci, którzy w piątek i niedzielę wybiorą się na koncerty w muszli.

W piątek, 11 sierpnia o godz. 18 rozpocznie się trzeci konkursowy koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Parkowa Fest Rock 2017 Made by Łaźnia.

Wystąpią zespoły:
1. The Poks (Kraków)
2. Animators (Katowice)
3. Crimson Rockets (Warszawa)

Festiwal adresowany do wykonawców – zespołów wykonujących muzykę rockową służy wspieraniu ruchu muzycznego, promowaniu młodych wykonawców rockowych, wymianie doświadczeń i integracji wykonawców z kręgu tego gatunku muzyki. Kolejne koncerty konkursowe zaplanowano na piątkowe wieczory: 18 sierpnia oraz 1 września. Finał imprezy odbędzie się 8 września.

Natomiast w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 17 rozpocznie się koncert Miłość Ci wszystko wybaczy…
Usłyszymy zadziorne szlagiery, wspaniale czardasze i romantyczne ballady w wykonaniu: Katarzyny Bochyńskiej-Wojdył – sopran; Andrzeja Płonczyńskiego (legendarnego akompaniatora m. in. Anny German i popularnego „podwieczorku przy mikrofonie”) – piano oraz Łukasza Ciecierskiego – baryton

Koncerty odbędą się w muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki.

W niedzielny wieczór kinomani będą mogli obejrzeć komedię Za jakie grzechy, dobry Boże. Seans w ramach Kina na leżakach rozpocznie się o godz. 21 na placu przed Urzędem Miejskim od strony ul. Żeromskiego.

Komentarze