full screen background image

Czarni poznali terminarzPoznaliśmy plan meczów Cerradu Enei Czarnych Radom w sezonie 2020/2021 PlusLigi. Pierwszy pojedynek podopieczni trenera Roberta Prygla rozegrają 12 września w hali MOSiR. Na inaugurację rozgrywek, w Radomiu zamelduje się Indykpol AZS Olsztyn.

Dwa pierwsze spotkania Czarni rozegrają przed własną publicznością. W ramach 1. kolejki rywalem „Wojskowych” będzie 12 września – Indykpol AZS Olsztyn. Siedem dni później w hali MOSiR zamelduje się Trefl Gdańsk.

Pierwszy wyjazdowy mecz zaplanowany został na 26 września. W 3. kolejce PlusLigi podopieczni Roberta Prygla udadzą się do Suwałk, gdzie zmierzą się z miejscowym Ślepsk Malow.

W pierwszej rundzie radomianie rozegrają siedem meczów w hali MOSiR i sześć spotkań na terenie rywali. Pierwsza część rudny zasadniczej Cerrad Enea Czarni Radom zakończą 14 listopada, pojedynkiem z GKS-em Katowice.

W 2020 roku, zespół Roberta Prygla rozegra 19. ligowych meczów. Zakończenie rundy zasadniczej zaplanowane zostało na 27 lutego. Wówczas nasza drużyna zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Komentarze