Czarni zakończyli przedsezonowe granie. Czas na ligęCerrad Enea Czarni Radom rozegrali ostatni turniej, który był generalnym sprawdzianem „Wojskowych” przed rozpoczęciem nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi mężczyzn. 12 września czeka ich bowiem pierwszy pojedynek o punkty, a przeciwnikiem będzie Indykpol AZS Olsztyn.

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin, był ostatnim etapem przygotowań drużyny Roberta Prygla. Cerrad Enea Czarni Radom w sobotę (5 września) zakończyli cykl meczów sparingowych. Łącznie radomianie rozegrali 10 pojedynków, w których tylko dwukrotnie cieszyli się ze zwycięstwa.

Podczas ostatnich zmagań w Lublinie, radomianie rozegrali dwa mecze. W półfinałowym starciu, Wojskowi mierzyli się z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Nasz zespół musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając w czterech setach. Podczas drugiego dnia zawodów, podopieczni trenera Prygla zagrali z LUK Politechniką Lublin. Stawką tego meczu było 3. miejsce podczas turnieju w Lublinie. Gospodarze meczu, mimo prowadzenia w setach 2:0, nie zdołali wygrać z zespołem z PlusLigi, przegrywając po tie-breaku.

W pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi Czarni zagrają u siebie z Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (12 września) o godz. 14:45.

KomentarzeCLOSE
CLOSE