Czwarte z rzędu zwycięstwo Radomiaka

W meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom wygrali na wyjeździe 2:0 z Zagłębiem Lubin! Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to czwarte z rzędu, a szóste ogółem zwycięstwo w tym sezonie! Brawo Zieloni!

Zagłębie Lubin – Radomiak Radom 0:2 (0:2)
Raphael Rossi 15, Karol Angielski 27

Zagłębie: 30. Dominik Hładun – 26. Kacper Chodyna, 74. Kamil Kruk, 2. Aleksandar Pantić, 77. Mateusz Bartolewski – 9. Erik Daniel, 8. Łukasz Poręba, 14. Jakub Żubrowski (85, 20. Ilja Żygulow), 18. Filip Starzyński (90, 19. Daniel Dudziński), 7. Sasa Zivec (76, 25. Patryk Kusztal) – 13. Karol Podliński.

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz – 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz – 9. Leandro (90, 55. Meik Karwot), 11. Michał Kaput, 23. Filipe Nascimento (82, 22. Tiago Matos), 20. Luis Machado (81, 3. Artur Bogusz) – 13. Maurides (90, 97. Dominik Sokół), 19. Karol Angielski.

Żółte kartki: Bartolewski, Hładun, Daniel, Starzyński – Angielski, Raphael Rossi, Luis Machado.
Czerwona kartka: Karol Angielski (64. minuta, Radomiak, za drugą żółtą).

Sędziował: Paweł Malec (Łódź).

W 49. minucie Filip Starzyński (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Majchrowicz obronił).

W 64. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy – Sasa Balić.

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków. Spotkanie odbędzie się w piątek (26 listopada) o godz. 20:30.

Zapis tekstowej relacji na żywo – TUTAJ.