full screen background image

Darmowa psychoterapia dla radomianMieszkańcy regionu radomskiego mogą liczyć na darmową pomoc psychoterapeutyczną. To w ramach programu Caritas Diecezji Radomskiej „Kolebka myśli – uczuć, działań – dla ochrony zdrowia psychicznego.” Każdy, kto sam nie umie się uporać z problemami emocjonalnymi, rodzinnymi czy wychowawczymi, może skorzystać z pomocy specjalistów

Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie działający przy Caristas Diecezji Radomskiej rozszerzył swoją działalność. Teraz na darmową pomoc psychoterapeutyczną mogą liczyć radomianie bez względu na wiek i naturę problemu. Jedną z oferowanych form pomocy jest psychoterapia dla par i rodzin z dziećmi – mówi psychoterapeutka Aneta Pielas.

Pomoc psychoterapeutyczna prowadzona jest w ramach projektu „Kolebka – myśli, uczuć, działań – dla ochrony zdrowia psychicznego.” Jak podkreśla Dorota Kosman, dyrektor ośrodka – to innowatorski program, bo uczestnicy terapii nie muszą spełniać żadnych warunków.

W ramach programu specjaliści prowadzą grupę wsparcia dla rodziców, indywidualną psychoterapię dla młodzieży i dorosłych, a także dla par i rodzin z dziećmi. Jak opisuje psychoterapeutka Karolina Wieczorek – w ośrodku pomoc znajdą także świeżo upieczone mamy.

Program „Kolebka – myśli, uczuć, działań – dla ochrony zdrowia psychicznego” realizowany będzie przed dwa lata.

Na wszystkie terapie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Komentarze