Dobry mecz Oskara

Oskar Przysucha pokonał na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył w końcówce meczu Tomasz Zagórski.

Oskar Przysucha rozegrał dobre spotkanie z pretendentem do awansu. Obie drużyny grały rozważny otwarty futbol.

Pierwsza połowa to widoczna przewaga Pogoni, jednak nic z tego nie wynikło. Dobry interwencjami popisał się Norbert Wnukowski. Druga połowa to zamiana ról i to Oskar był lepszy w tej części gry, jednak nie mógł znaleźć recepty na pokonanie bramkarza gości. Do czasu w 85. minucie spotkania rzut wolny z 22 metrów wykonywał Tomasz Zagórski, który pięknym strzałem pokonał bramkarza Pogoni.

Oskar wygrał mimo braku na ławce trenera Bolesława Strzemińskiego, który musiał wyjechać w bardzo ważnych sprawach osobistych. Zastąpił go w prowadzeniu zespołu Adam Płuciennik.

OSKAR PRZYSUCHA – POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1:0 (0:0)
Bramka:
Zagórski (85.)
Oskar: Wnukowski – Nkwana (46. Molga), Moskwa, Zieliński, M.Gil, P.Gil (71. Bartosiak), Najdzik, Zagórski, Sapieja (77. Czarnota), Matsoso (90. Skalski), Śliwiński.
Pogoń: Folc – Krajewski (86. Kołodziejczyk), Czarnecki, Panufnik, Żółtowski, Pietraszek, Kołaczek, Enow, Kamiński, Baranowski, Strzałkowski.