Doktorzy Clowni szykują paczki dla najmłodszych pacjentów szpitali w RadomiuDoktorzy Clowni rozpoczęli przygotowywanie paczek dla małych pacjentów przebywających w szpitalach w Radomiu. Do akcji „Świąteczny Uśmiech Dr Clowna” może włączyć się każdy, kto chce sprawić komuś uśmiech

Potrzeba około 80 paczek, w których znajdą się rzeczy, które umilą czas spędzony na szpitalnych oddziałach. Są to m.in. zabawki, książki, kolorowanki oraz artykuły plastyczne. Nie zabraknie też słodyczy.

– To specyficzny okres. Dzieciom, które przebywają w szpitalach zawsze chcemy poprawić humor – mówi Anna Suchoń-Jasik, pełnomocnik i koordynator działań Fundacji Dr Clown w Radomiu

Pomóc można na kilka sposobów. Najprostszą formą jest przekazanie rzeczy, które trafią do paczek. Fundacja prowadzi też sprzedaż przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców oraz cegiełek. Dochód ze sprzedaży zasila akcje „Świąteczny Uśmiech Dr Clowna”

Wolontariusze z Fundacji Dr Clown, która współpracuje z Mazowieckim Szpitalem Specjalistycznym oraz Radomskim Szpitalem Specjalistycznym przekażą świąteczne podarunki w grudniu.

 

Komentarze