full screen background image
Search

Drogowiec Jedlińsk – debiutant w IV lidzeJuż jutro w niedzielę (12 sierpnia) o godz 16:00, piłkarze Drogowca Jedlińsk zainaugurują zmagania w sezonie 2017/2018 w IV lidze. Ich pierwszym rywalem będzie, PogońGrodzisk Mazowiecki.

Drogowiec Jedlińsk jest absolutnym debiutantem w rozgrywkach IV ligi. Patrząc na tę drużynę przez pryzmat meczy towarzyskich to prezentują się całkiem solidnie. Prawem debiutanta jest to, że w jednym meczu mogą zagrać rewelacyjnie, a w drugim zupełnie na odwrót. Być może na początku będą odczuwać tremę, która może ich w pewien sposób zahamować.

Awans do IV ligi był wywalczony w piękny sposób. Od tego momentu zaczęło się wzmacnianie drużyny, aby nie była tylko i wyłącznie chłopcem do bicia jak inny ubiegłoroczny beniaminek. Do drużyny dołączyli: Mateusz Gromski (Proch Pionki) i Igor Piskorz (Radomiak Radom),Wajih Bouchniba poprzednio Oskar Przysucha i Bartosz Pełka, który wrócił po pobycie w Niemczech. Sporym wzmocnieniem powinni okazać się: Brajan Kalbarczyk (Szydłowianka Szydłowiec) i Michał Bojek (Broń Radom). O miejsce między słupkami powalczy Maciej Kolecki (Centrum Radom).

Interesująco zapowiada się IV liga z udziałem Drogowa Jedlińsk, który będzie chciał pokazać charakter.

Komentarze