Druga porażka LUKS Sportowej Czwórki Radom

W drugim meczu kontrolnym piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl. eu Radom przegrały że Spartą Warszawa 1:3.

Na to spotkanie trener Wojciech Pawłowski miał do dyspozycji, aż 24 zawodniczki. Nie dziwi więc sytuacja, że każda piłkarka dostała szansę od trenera.

Tak właśnie potraktowaliśmy ten sparing, by po raz ostatni przetestować przydatność poszczególnych dziewczyn do naszego zespołu. Więcej testowania już nie będzie – powiedział trener Pawłowski.

Początek meczu dla radomianek nie był zbyt udany, ponieważ już w 2 minucie meczu bramkę z rzutu wolnego zdobyły warszawianki. Kolejną bramka na 2:0 Praga zdobyła po niespełna 20 minutach gry.

Końcowy wynik to 1:3. Chonorowe trafienie zaliczyła w 50 minucie Emilia Wiaderna. W tym spotkaniu wystąpiło osiem testowanych zawodniczek. Mecz był podsumowaniem,  drugiego tygodnia ciężkich treningów przed sezonem.