Drugie zwycięstwo Oskara

W drugim sparingu podczas przygotowań do sezonu 2017/2018 czwartoligowy Oskar Przysucha pokonał Mazowsze Grójec 4:2.

Budowy praktycznie od podstaw Oskar Przysucha pokazał się po raz kolejny z dobrej strony w meczu towarzyskim, wygrywając z grającym w lidze okręgowej Mazowszem Grójec 4:2. Mimo porażki zawodnicy z Grójca dobrze prezentowali się na tle rywala. Choć to przysuszanie wychodzili za każdym razem na prowadzenie, to piłkarze Mazowsza odrabiali te starty.

Taki obraz spotkania miał się do 76 minuty spotkania, kiedy to Paweł Gil wyprowadził Oskara na prowadzenie. Kropkę nad „i” w 80 minucie postawił Krystian Kos, a asystę przy tej bramce zaliczył strzelec poprzedniej bramki Paweł Gil.

Obie drużyny nie próżnują na rynku transferowym. Oskar do tej pory pozyskał siedmiu nowych graczy. Podobna sytuacja ma się w Grójcu, gdzie podopieczni byłego reprezentanta Polski Tomasza Sokołowskiego, mają chrapkę na wygranie Campeon Ligi Okręgowej.

OSKAR PRZYSUCHA – MAZOWSZE GRÓJEC 4:2 (1:1)
Bramki:
Śliwiński (17.), Moskwa (49.), P.Gil (76.), Kos (80.) – Sobczak (32.), Zieliński (57.)

Oskar I połowa: Wnukowski – Molga, Moskwa, Zieliński, M.Gil, Bartosiak, Najdzik, Czarnota, Zagórski, Sapieja, Śliwiński.

Oskar II połowa: Wieczorek – Molga, Moskwa, Zieliński, M.Gil (80. Kapusta), Kos, Najdzik (70. Prażmowski), Sapieja, Zagórski (70. Czarnota), P.Gil, Obuch (48. Skalski).

Mazowsze: Przybylski – Nojek, Wysocki, Lisiecki, Derewicz, Sobczak, Cackowski, Gotlib, Złoch, Czerepok, Rogoziński oraz A.Sygnarek, O.Sygnarek, Małecki, Siwiec, Zieliński, Grodzki, Łukasik, Wierzbicki.