Dynamiczny wzrost słuchalności Radia RadomRadio Radom odnotowuje dynamiczny wzrost słuchalności.
W ciągu niecałego roku, od czerwca 2019 roku kiedy stacja wystartowała, do kwietnia 2020 roku, słuchalność wzrosła prawie 4 krotnie.

Nasze wyniki słuchalności znacząco rosną  z każdym miesiącem. Wg oficjalnych wyników badań słuchalności stacji radiowych w Polsce, prowadzonych od lat przez Instytut KANTAR na zlecenie Komitetu Badań Radiowych – nie na zlecenie jakiejkolwiek stacji radiowej – Radio Radom w aktualnie opublikowanych oficjalnych badaniach słuchalności obejmujących okres od lutego do kwietnia 2020 r. uzyskało imponujący wynik 11,36 % udziału w czasie słuchania w Radomiu wśród wszystkich badanych Słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat w ciągu całego tygodnia słuchania radia.
Wynik ten po pierwszych 3 miesiącach (czerwiec-sierpień 2019) emisji programu radia wynosił 3,3%, a teraz 11,36%.
Tak duży wzrost był możliwy tylko i wyłącznie dzięki naszym słuchaczom.

Bardzo za to Państwu dziękujemy – także za zaufanie, którym nas obdarzyliście, bo przecież jesteśmy najmłodszym graczem na radiowym radomskim rynku. Tak wysoki wynik słuchalności cieszy tym bardziej w zestawieniu z wynikami innych znanych od lat lokalnych stacji radiowych.

A my, za nasze 11,36% wypracowane przez niecały rok jeszcze raz dziękujemy i obiecujemy – będziemy jeszcze mocniej pracować by Radio Radom jeszcze bardziej podobało się Państwu i… żeby była MOC!

Co ważne, Radio Radom ma najwyższy średni czas słuchania stacji radiowych. Oznacza to, że nasi słuchacze najdłużej z nami zostają. Za co serdecznie dziękujemy.

Komentarze