full screen background image

E. Leclerc – Bezpieczne zakupy on lineGdzie w Radomiu zrobić zakupy przez internet?

W dobie światowej epidemii koronawirusa zakupy przez internet to bardzo wygodna forma zaopatrzenia się w najpotrzebniejsze artykuły. Dodatkowo jest to najbezpieczniejszy sposób robienia zakupów. W Radomiu oferuje go radomski hipermarket E. Leclerc

W stanie epidemii polski rząd wprowadza kolejne obostrzenia, a w tej sytuacji zakupy przez internet wydają się najbezpieczniejszą formą zaopatrzenia się w najpotrzebniejsze artykuły.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i nieustannie pracujemy nad usprawnieniem działania naszego sklepu internetowego www.zakupy-eleclerc.pl – powiedział Thomas Renard-Chardin, prezes hipermarketu E. Leclerc Radom. – Nasi programiści cały czas poszukują nowych rozwiązań, które poprawią przepustowość naszego sklepu online. Dzięki temu już w poniedziałek pojawią się dodatkowo terminy dla nowych zamówień składanych przez internet.

Aby ułatwić robienie zakupów przez internet hipermarket E. Leclerc Radom zatrudnia nowych pracowników. – Będą oni kompletować zamówienia składane przez internet – powiedział Thomas Renard-Chardin. – Wszystko po to, żeby skrócić czas oczekiwania na realizację przesyłek, a nasi klienci otrzymali swoje zakupy przed zbliżającymi się świętami.

Usprawnienia zostały poczynione również w zakresie dostawy przesyłek do klientów. Radomski hipermarket E. Leclerc nawiązał współpracę z korporacją taksówek, co znacznie zwiększy możliwości transportu zakupów ze sklepu wprost do domu klientów.

Ponadto, specjalnie przed świętami, ofertę sklepu internetowego poszerzono o nową gamę produktów tak, aby każdy klient mógł kupić na święta swoje ulubione produkty.

W tym trudnym czasie hipermarket E. Leclerc Radom nie zapomina również o osobach, które zostały objęte obowiązkową kwarantanną. – Na prośbę urzędu miejskiego i we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej umożliwiamy wszystkim osobom objętym kwarantanną zrobienie zakupów przez internet „bez kolejki” – wyjaśnia Thomas Renard-Chardin. – Wystarczy wejść na www.zakupy-eleclerc.pl złożyć zamówienie klikając opcję „kwarantanna”, aby w ciągu 48 godzin otrzymać wybrane produkty wprost do domu.

Jak zrobić zakupy przez internet w E. Leclerc Radom?

Te krótki filmiki tłumaczą dwa podstawowe problemy, które w tej chwili  klienci spotykają :

– Przy założeniu konto trzeba uważać żeby wpisać właściwy kod pocztowy. Jeżeli klienci nie znają go,  to w prosty sposób mogą go uzyskać.

https://youtu.be/y2lF9G29hLg

Drugi film pomoże  wrócić do swojego zamówienia tak, aby dokonać płatności kiedy termin dostaw są wolne.

https://www.youtube.com/watch?v=dAabK34W624

Komentarze