Emocji nie brakowało w zmaganiach RNBA

Trzecia kolejka Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego przyniosła ze sobą wiele emocji. W hicie kolejki HYDROSTAR Radom pokonał Rosę Radom 70:61. MVP kolejki został Konrad Łabędź z HYDROSTARU, zdobywa 28 punktów.

Rywalizację rozpoczęli koszykarze HYDROSTARU, którzy podejmowali mocną ekipę Rosy Radom. Po pierwszej kwarcie to Rosa rozdawała karty, prowadząc 23:11. Przed przerwą koszykarze HYDROSTARU wręcz rozjechali Rosę, wygrywając 18:4 i na przerwę schodzili z minimalna przewagą, prowadząc 29:27. Kolejne dwie kwarty to wyrównana walka i emocje do samego końca, jednak w końcowym rozrachunku lepsi okazali się zawodnicy HYDROSTARU, którzy wygrali 70:61.

W drugim spotkaniu bezapelacyjnie zwycięstwo odnieśli koszykarze KOOTRANS Radom, którzy bez większych trudności rozprawili się z Bobasy Jaś Basket Team 43:88.

Emocji nie zabrakło również w starciu Wine Market & Greg Fin vs Bubble Barman Basket Team. Po zaciekłej rywalizacji Wine Market & Greg Fin pokonał Bubble Barman Basket Team 72:64.