Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława KlimczukaFestiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędzie się w sierpniu. Do 18 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia chętnych do udziału w festiwalu

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza wszystkich, których pasją jest śpiew oraz muzyka i starają się te pasje rozwijać, do wzięcia udziału w XVIII Konkursie Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającym się w ramach „Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka”. Festiwal odbędzie się w Kozienicach, w dniach 27-28 sierpnia.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia za pomocą interaktywnego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej Organizatora, w terminie do 18 kwietnia, do godziny 23:59:59, dokonanie wpłaty zabezpieczenia udziału w konkursie oraz udział w kwalifikacjach wstępnych, które odbędą się w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), 30 maja.

Lista osób zakwalifikowanych do kwalifikacji wstępnych konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora do 30 kwietnia.

Udział w konkursie mogą wziąć soliści (solistom mogą towarzyszyć chórki), duety lub małe zespoły wokalne (max. do 6 osób); wykonawcy, którzy ukończyli 15 rok życia.

W kategorii zespoły wokalne o kwalifikacji decyduje większość wiekowa – co najmniej 4 osoby muszą mieć ukończone 15 lat. Ponadto członkowie zespołu powyżej 15 roku życia mogą być zgłoszeni do kategorii solista. W takim przypadku jest to oddzielne zgłoszenie zgodne z procedurą zawartą w regulaminie.

Przesłuchania finałowe XVIII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka odbędą się 27 sierpnia w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Koncert galowy połączony z koncertem zaproszonych gwiazd odbędzie się w 28 sierpnia w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim (ul. Bohaterów Studzianek 30).

Wszelkie szczegóły znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie Kozienickiego Domu Kultury.

Komentarze